O nas

Kraina rzeczy wycinanych

DEKOLANDIA

Dekolandia to firma specjalizująca się w produkcji drewnianych akcesoriów. Firmę tworzą ludzie i nie inaczej jest w naszym przypadku. Dekolandia.pl to prawdziwi miłośnicy drewnianych wyrobów najwyższej jakości. Drewno samo w sobie jest jednym z najbliższych człowiekowi materiałów. Naturalne, bezpieczne, trwałe i stosunkowo łatwe w obróbce. Drewno jest także przyjazne dzieciom. Wybór tego surowca do produkcji akcesoriów nie jest zatem kwestią przypadku. Samodzielnie produkujemy drewniane wyroby ze starannie selekcjonowanych gatunków drewna. Ogranicza nas tylko wyobraźnia – całą resztą zajmują się nasi pracownicy, mając do dyspozycji nowocześnie wyposażoną stolarnie z bogatym parkiem maszynowym.

Dlaczego warto nas wybrać?

Atrakcyjne ceny

Każdy z oferowanych przez nas produktów jest konkurencyjny cenowo.

Szybka dostawa

Przesyłki wysyłane z naszej firmy w 95% trafiają do naszych klientów następnego dnia.

Fachowa pomoc

Nasi pracownicy służą rzetelną, fachową poradą na temat wybranego produktu.

Jak kupować artykuły drewniane na dekolandia.com.pl

Jeżeli do tej pory nie korzystali Państwo z opcji zakupów internetowych, warto to zmienić. Idealnym przykładem może być nasz sklep internetowy. Intuicyjna obsługa sklepu wpisuje się w filozofię istnienia i działalności, która towarzyszy nam od pierwszych dni założenia firmy. Nasza misja to samodzielna produkcja prostych i pięknych wyrobów drewnianych, które znajdą zastosowanie w rękach dziecka i osoby dorosłej. Zapraszamy serdecznie do współpracy z nami, a także śledzenia nowości, które będą pojawiać się na naszych stronach regularnie. Zamówione produkty dostarczamy firmą kurierską pod wskazany adres na terenie całego kraju.
Zapraszamy do współpracy osoby, świadome wartości i atrakcyjności naturalnych, drewnianych wyrobow

Przywiązujemy szczególną uwagę do estetyki wykonywanych przez Nas zaproszeń ślubnych, ksiąg gości, planów stołów oraz pudełek na koperty. Dajemy Państwu możliwość wyboru i dopasowania danego produktu do koloru przewodniego wesela w taki sposób aby Państwa ślub i wesele było piękne dzięki naszym dodatkom i komponowało się z wystrojem sali weselnej.

Mamy nadzieję, że z aprobatą przyjmą Państwo nasze zaproszenia na ślub, nietuzinkowe księgi gości z ankietami weselnymi, plany stołów, pudełka na koperty oraz wszystkie inne produkty które związane są z tym najważniejszym dniem w życiu. Dla Nas każdy klient jest bardzo ważny, dlatego też do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

Jesteśmy otwarci na propozycje, realizujemy indywidualne projekty, by sprostać oczekiwaniom i trafić w Państwa gusta. Nasze księgi gości, zaproszenia ślubne, pudełka na pieniądze, plany rozmieszczenia gości cechuje solidna jakość wykonania oraz dbanie o najmniejszy szczegół.

Ślub to nie tylko pięknie wyglądający Państwo Młodzi, pyszne jedzenie i dobra zabawa przy dźwiękach płynących z głośnika, to również wyjątkowe zaproszenia ślubne wręczane bliskim osobom, niezwykłe pudełka na koperty, do których goście wrzucają życzenia, to także zadbanie o wystrój sali weselnej, w której powinna się znaleźć piękna tablica witająca gości już od progu, wskazująca miejsce przygotowane z myślą o nich.

Ślub to w końcu taki dzień, który wspomina się całe życie, dlatego warto zachować je na dłużej. Gdyby jednak pamięć okazała się ulotna warto stworzyć Państwa gościom możliwość zapisania życzeń na kartach cudownej księgi gości, którą po latach z przyjemnością Państwo otworzycie i przypomnicie sobie dzień ten pierwszy dzień Waszego wspólnego życia we dwoje.

 
 
 
X