O naszej firmie

Tworzymy wyjątkowe i niepowtarzalne produkty do których należą księgi gości z ankietami weselnymi, zaproszenia ślubne, plany rozmieszczenia gości i wiele innych.

Z niezwykłą starannością podchodzimy do każdego produktu, ponieważ zdajemy sobie sprawę jak ważny jest

TEN DZIEŃ – dzień ślubu.

Nasza realizacja ślubnych drobiazgów 2

Przywiązujemy szczególną uwagę do estetyki wykonywanych przez Nas zaproszeń ślubnych, ksiąg gości, planów stołów oraz pudełek na koperty. Dajemy Państwu możliwość wyboru i dopasowania danego produktu do koloru przewodniego wesela w taki sposób aby Państwa ślub i wesele było piękne dzięki naszym dodatkom i komponowało się z wystrojem sali weselnej.

Mamy nadzieję, że z aprobatą przyjmą Państwo nasze zaproszenia na ślub, nietuzinkowe księgi gości z ankietami weselnymi, plany stołów, pudełka na koperty oraz wszystkie inne produkty które związane są z tym najważniejszym dniem w życiu. Dla Nas każdy klient jest bardzo ważny, dlatego też do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

Nasza realizacja ślubnych drobiazgów 4

Jesteśmy otwarci na propozycje, realizujemy indywidualne projekty, by sprostać oczekiwaniom i trafić w Państwa gusta. Nasze księgi gości, zaproszenia ślubne, pudełka na pieniądze, plany rozmieszczenia gości cechuje solidna jakość wykonania oraz dbanie o najmniejszy szczegół.

Ślub to nie tylko pięknie wyglądający Państwo Młodzi, pyszne jedzenie i dobra zabawa przy dźwiękach płynących z głośnika, to również wyjątkowe zaproszenia ślubne wręczane bliskim osobom, niezwykłe pudełka na koperty, do których goście wrzucają życzenia, to także zadbanie o wystrój sali weselnej, w której powinna się znaleźć piękna tablica witająca gości już od progu, wskazująca miejsce przygotowane z myślą o nich.

Ślub to w końcu taki dzień, który wspomina się całe życie, dlatego warto zachować je na dłużej. Gdyby jednak pamięć okazała się ulotna warto stworzyć Państwa gościom możliwość zapisania życzeń na kartach cudownej księgi gości, którą po latach z przyjemnością Państwo otworzycie i przypomnicie sobie dzień ten pierwszy dzień Waszego wspólnego życia we dwoje.

Jeżeli nasza oferta przypadła Państwu do gustu to serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy

Nasza realizacja ślubnych drobiazgów

Współpracujemy z:

Menu